İptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak

Iptal veya iade ettiginiz ürününün tarafimiza ulasmasinin ardindan kontrol islemleri yapildiktan sonra 2-10 isgünü içerisinde ücret iadesi gerçeklestirilicektir. Eger satin aldiginiz bir hizmet (workshop, aylik atölye) ise ücret iadesi yapilamamaktadir. Hizmet tarihinden üç gün önce bildirilmesi durumunda 1 (bir) defaya mahsus erteleme imkani sunulmaktadir.

Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

Siparislerinizi üye hesabiniza giris yaparak siparislerim bölümünden takibini saglayabilir veya Whatsapp hattimiz üzerinden destek alabilirsiniz.

 

Siparişim Ne Zaman Tarafıma Ulaşır

Siparisiniz 4 (Dört) Gün içerisinde kargo verilir ve bulundugunuz konum özelliklerine göre kargo firmasi 2-3 isgünü içerisinde ürünü teslim edebilmektedir.

 
Siparişim Ben Adresimde Yokken Gelmiş

Kargo firmasi adresinizde bulunamamaniz durumunda paketinizi subenizden alabileceginizi bildiren bir not birakir.


• 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen subeden almazsaniz siparisiniz  iade edilir.

Kredi Kartı İle Ödeme Yaparken Güvende miyim?

Evet tamamen güvendesiniz. 
 

• Sitemizde en yüksek güvenlik sistemi olan yesil bar uygulamasi bulunmaktadir, 128 bit sifreleme ile iletilen bilgilerin güvenligini saglayan SSL Sertifikasi kullanilir.

 

• Alisveris yapilirken kullanilan kart bilgileriniz hiçbir sekilde kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kisiler tarafindan görülemez.

 

• Banka karti ile yaptiginiz islemlerde 3D Secure sistemi kullanilir. 3D Secure, online alisverislerin güvenligini saglamak amaciyla kart kuruluslari tarafindan gelistirilmis bir kimlik dogrulama sistemidir.

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git