AYLIK RESİM ATÖLYESİ

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz? Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi eserlerinizi yapabileceksiniz. Resim uçsuz bucaksiz bir dünya diyebiliriz. Atölyeye basladiginizda önce temel egitiminizi alacaksiniz. Sonrasinda süreç sizin telep ve hedeflerinize göre size özel sekillenecektir. Egitmenimiz kurs sürecinde sizlerle birebir ilgilenecek ve size özel bir müfradat olusturacaktir. Müfradat içerigi yagli boya, sulu boya, akrilik çalismalari, kara kalem, portre veya güzel sanatlara hazirlik vs gibi ilerlemek istediginiz alan dogrultusunda hazirlanacaktir. Kullanilan tüm malzemeler atölyemize aittir. Atölyemiz düzenli olarak her Cuma devam etmektedir. Satin alacaginiz tarih baslayacaginiz tarih olacaktir. Her hafta ayni saatte devam eden 4 derslik egitiminizi istediginiz kadar uzatabilir, bilgi ve deneyimlerinizi daha fazla artirabilirsiniz. Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

AYLIK RESIM ATÖLYESI

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz?

Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi eserlerinizi yapabileceksiniz. Resim uçsuz bucaksiz bir dünya diyebiliriz. Atölyeye basladiginizda önce temel egitiminizi alacaksiniz. Sonrasinda süreç sizin telep ve hedeflerinize göre size özel sekillenecektir. Egitmenimiz kurs sürecinde sizlerle birebir ilgilenecek ve size özel bir müfradat olusturacaktir. Müfradat içerigi yagli boya, sulu boya, akrilik çalismalari, kara kalem, portre veya güzel sanatlara hazirlik vs gibi ilerlemek istediginiz alan dogrultusunda hazirlanacaktir.

Kullanilan tüm malzemeler atölyemize aittir. Atölyemiz düzenli olarak her Cuma devam etmektedir. Satin alacaginiz tarih baslayacaginiz tarih olacaktir. Her hafta ayni saatte devam eden 4 derslik  egitiminizi istediginiz kadar uzatabilir, bilgi ve deneyimlerinizi daha fazla artirabilirsiniz.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

 

Tarihler:

CUMA GRUBU 12:00-15:00

CUMA GRUBU 16:00-19:00

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git