DOĞAL KOZMETİK ATÖLYESİ

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz?

 

Dogal Kozmetik aslinda aromaterapiden geçen sonsuz bir dünya. Günün veya yasamin tüm stresini atmak için aromaterapi ile tanismaya sonrasinda bu harika bilgilerle kendi %100 dogal kozmetik ürünlerinizi yapmaya hazir misiniz?

Ders süresince Aromaterapi nedir? Uygulama alanlari nelerdir? Hayatimizin hangi alanlarinda kullanmaliyiz? Neden Dogal Kozmetik? Cilt bakiminda aromaterapiyi nasil kullanabiliriz? Uçucu yaglar nedir? Sabit yaglar nedir? Uygulama alanlari nelerdir? Yaglar nelere iyi gelir ve nasil kullanilir? Gibi birçok soruyu harika bir sohbet esliginde isleyecegiz.

Tüm teorik bilgileri islerken bir yandan kozmetik ürünlerimizi yapmaya baslayacagiz. Aroma eski Yunancada koku anlamini tasir. Aromaterapiye bir koku terapisi diyebiliriz. Atölye süresince aromaterapiyi tam anlamiyla hissedecek ve ögreneceksiniz. Devaminda uçucu yaglari koklayarak huzur içinde size hissettirdikleri duygularla birlikte vücut, zihin ve ruh sagligini iyilestirmeye baslayacak ve yapacaginiz kozmetik ürünlerinizin diger birlesenleri de görerek ve deneyimleyerek içerisinde hiçbir sentetik ürün bulunmayan  karisimlarinizi olusturacaksiniz.

Bizi çok heyecanlandiran harika bir atölye. Siz de bu heyecana ortak olmak ister misiniz?

Gün sonunda en az 2 dogal kozmetik ürününüz sizin olacak. Ve yaklasik 2-3 hafta boyunca kullanabileceksiniz. Sonrasinda kendiniz yapabilmeniz için egitmenimiz tüm malzemeleri temin etme konusunda bilgilerini sizinle paylasacaktir. Atölye için hiçbir tecrübe ve deneyimi gerek yoktur.

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git