Doğal Parfüm Tasarım Atölyesi

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz? Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde özel koku tasarimlarinizi yapabileceksiniz.2 saat sürecek parfüm atölyemiz teorik ve uygulama olarak iki asamadan olusuyor. Neden aromaterapi yaglari ile dogal parfüm? Her uçucu yag dogal haliyle mucize bir karisimdir. Bilesimlerinde yüzlerce farkli koku molekülleri içerir. Uçucu yaglarla yapacagimiz parfümümüzün en güzel yani sifali özelliklerinin olmasidir. Fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak frekansimizi yükseltir. Bu workshopta koku yolculuguna çikacak, doganin bize hediye ettigi sifali bitkilerden tamamen dogal yöntemlerle elde edilen uçucu yaglarla kendimize özel parfümümüzü yapacagiz ve biraz da, saglikli yasamaya çalisirken sentetik parfümlerin içerigindeki kimyasallarin ne kadar zararli oldugunu görecegiz.

Fiyat :
480.00 TL
Adet :
guvenlihizli
 • DOGAL PARFÜM TASARIM ATÖLYESI


  Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz?

  Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde özel koku tasarimlarinizi yapabileceksiniz.2 saat sürecek parfüm atölyemiz teorik ve uygulama olarak iki asamadan olusuyor.

  Neden aromaterapi yaglari ile dogal parfüm?

  Her uçucu yag dogal haliyle mucize bir karisimdir. Bilesimlerinde yüzlerce farkli koku molekülleri içerir. 

  Uçucu yaglarla yapacagimiz parfümümüzün en güzel yani sifali özelliklerinin olmasidir. Fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak frekansimizi yükseltir.

  Bu workshopta koku yolculuguna çikacak, doganin bize hediye ettigi sifali bitkilerden tamamen dogal yöntemlerle elde edilen uçucu yaglarla kendimize özel parfümümüzü yapacagiz ve biraz da, saglikli yasamaya çalisirken sentetik parfümlerin içerigindeki kimyasallarin ne kadar zararli oldugunu görecegiz.

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git