MACRAME YASTIK ATÖLYESİ

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz? Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi tasarimlarinizi yapabileceksiniz. Atölye süresince macrame dügümlerini, malzemeleri ve sifirdan bir tasarim olusturmaya ögrenek ve uygulayabileceksiniz. Workshoplarimizda sabit bir model yapilmaktadir. 40X40 cm ölçüsünde yastik üzerine egitmenimiz ile birlikte asama asama tasariminizi olusturabileceksiniz. Gün sonunda yaptiginiz tasarimlar sizlerin olacaktir. Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

Fiyat :
200.00 TL
Adet :
guvenlihizli
  •  

    Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz?

    Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi tasarimlarinizi yapabileceksiniz. Atölye süresince macrame dügümlerini, malzemeleri ve sifirdan bir tasarim olusturmaya ögrenek ve uygulayabileceksiniz. Workshoplarimizda sabit bir model yapilmaktadir. 40X40 cm ölçüsünde yastik üzerine egitmenimiz ile birlikte asama asama tasariminizi olusturabileceksiniz. Gün sonunda yaptiginiz tasarimlar sizlerin olacaktir.

    Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git