PARFÜM TASARIM ATÖLYESİ

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz? Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde özel koku tasarimlarinizi yapabileceksiniz.2 saat sürecek parfüm atölyemiz teorik ve uygulama olarak iki asamadan olusuyor.

PARFÜM TASARIM ATÖLYESI

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz?

Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde özel koku tasarimlarinizi yapabileceksiniz.2 saat sürecek parfüm atölyemiz teorik ve uygulama olarak iki asamadan olusuyor.

 

Teorik bölümde parfüm sektörü ve tasarimi ile ilgili temel bilgiler verilecektir.
Parfümde kullanilan ham maddeleri ile parfüm dilini ögrenecek, zevkinize ve teninize uygun kendi 30 ml lik parfümünüzü tasarlayabileceksiniz.
 
Uygulama asamasinda;
•Tasarlayacaginiz parfümde kullanilacak malzemeleri taniyacaksiniz.
•Ayni içerikler kullanilarak tasarlanmis parfümleri koklayacak ,hissedecek ve kendi hayal gücünüzü kullanarak hayalinizde kokuya  ulasmak için kendi formüllerinizi yaratacaksiniz. Bu sirada hayalinizdeki parfümünüzün formülüne  ulasmaniz için parfüm zanaatkarlari sizlere birebir rehberlik edecektir.

Son olarak parfümlerinizi kullanima hazir bir sekilde siseleyeceksiniz.

Gün sonunda vücut kimyaniza, ph derecenize, sicakliginiza ve teninizle uyumlu en önemlisi de kendi hikayenizi tasiyan parfümleriniz olucak.

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git