PUNCH ATÖLYESİ

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz? Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi tasarimlarinizi yapabileceksiniz. Atölye süresince punch nakis tekniklerini, igne kullanimini, ip ve kumas seçimleri hakkinda tüm bilgileri ögreneceksiniz. Ve gün sonunda bir tasarim çikarmis olacaksiniz. Çalismalariniz Pano(25x35) üzerine isleyeceksiniz. Atölyemize geldiginizde 20 farkli görsel arasindan istediginizi seçip dilediginiz renkte iplerle egitmenimiz esliginde uygulamaya baslayabileceksiniz. Gün sonunda yaptiginiz tasarim sizlerin olacak. Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

PUNCH NAKIS WORKSHOP ATÖLYESI

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz?

Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi tasarimlarinizi yapabileceksiniz. Atölye süresince punch nakis tekniklerini, igne kullanimini, ip ve kumas seçimleri hakkinda tüm bilgileri ögreneceksiniz. Ve gün sonunda bir tasarim çikarmis olacaksiniz.

Çalismalariniz ister yastik (40x40) ister pano(25x35) isterseniz de çanta üzerine isleyeceksiniz. Atölyemize geldiginizde 20 farkli görsel arasindan istediginizi seçip dilediginiz renkte iplerle egitmenimiz esliginde  uygulamaya baslayabileceksiniz. Gün sonunda yaptiginiz tasarim sizlerin olacak.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git