SERAMİK ATÖLYESİ

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz? Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi seramiklerinizi yapabileceksiniz. Seramik sekillendirme atölyemizde, teorik bilginin yani sira seramik çamurunu tanima, sekillendirme teknikleri asamali olarak o¨g?reneceg?iz. Sizin Istediginiz ve seçtiginiz herhangi bir objeyi (tabak, bardak, vazo, obje vs. ) egitmenimizin yönlendirmesiyle keyifle ortaya çikartabilecekseniz. Workshop süresince dilediginiz kadar ürün çikartabileceksiniz. Ürün sayi sinirlamamiz yoktur. Workshop katilimcilarimiz için sir (boyama) kismini egitmenimiz sizler için yapacaktir. Ürünleriniz firinlandiktan sonra sizi bilgilendiriyoruz ve ürünlerinizi almaya geliyorsunuz. Firinlanma ve sir için ekstra ücret talep edilmemektedir. Tüm asamalar workshop ücretimize dahildir. Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

SERAMIK WORKSHOP ATÖLYESI

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz?

 Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi seramiklerinizi yapabileceksiniz. Seramik sekillendirme atölyemizde, teorik bilginin yani sira seramik çamurunu tanima, sekillendirme teknikleri asamali olarak o¨g?reneceg?iz. Sizin Istediginiz ve seçtiginiz herhangi bir objeyi (tabak, bardak, vazo, obje vs. )   egitmenimizin  yönlendirmesiyle keyifle ortaya çikartabilecekseniz. Workshop süresince dilediginiz kadar ürün çikartabileceksiniz. Ürün sayi sinirlamamiz yoktur.

Workshop katilimcilarimiz için sir (boyama) kismini egitmenimiz sizler için yapacaktir. Ürünleriniz firinlandiktan sonra sizi bilgilendiriyoruz ve ürünlerinizi almaya geliyorsunuz. Firinlanma ve sir için ekstra ücret talep edilmemektedir. Tüm asamalar workshop ücretimize dahildir.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git