TERRAZZO ATÖLYESİ

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz? Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi tasarimlarinizi yapabileceksiniz. Harika yaratici, heyecan verici eglenceli ve daha önce yaptiginiz her seyden tamamen farkli bir atölye ariyorsaniz, dogru yere geldiniz! Atölyemizde, kendi terrazzo tasarim sunum tabaginizi ve samdaninizi sifirdan yapabileceksiniz. Kendi terrazzo parçalarinizi yapacak, tüm malzemeleri ve renkleri kendi zevkinize göre karistiracak ve kaliplara dökeceksiniz. Sonrasinda zimpara isleminde sonra oldukça saglam objeleriniz hazir olacak. Gün sonunda, elbette kendi tasarimlarinizi eve götürebileceksiniz.

Fiyat :
230.00 TL
Adet :
guvenlihizli
 • Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz? 

  Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi tasarimlarinizi yapabileceksiniz.


  Harika yaratici, heyecan verici eglenceli ve daha önce yaptiginiz her seyden tamamen farkli bir atölye ariyorsaniz, dogru yere geldiniz! 
  Atölyemizde, kendi terrazzo tasarim sunum tabaginizi ve samdaninizi sifirdan yapabileceksiniz.
  Kendi terrazzo parçalarinizi yapacak, tüm malzemeleri ve renkleri kendi zevkinize göre karistiracak ve kaliplara dökeceksiniz. Sonrasinda zimpara isleminde sonra oldukça saglam objeleriniz hazir olacak. 


  Gün sonunda, elbette kendi tasarimlarinizi eve götürebileceksiniz.

  Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git