VİTRAY ATÖLYESİ

Vitray, bir cam süsleme sanatidir. Kendi renk ve desen seçimlerinizle, isigin yaptiginiz tasarimlardan nasil süzüldügünü görünce büyüleneceksiniz. Klasik bir sanat olan vitrayi baslangiç seviyesi olarak modern bir çizgide isleyecegiz. Tüm teknikleri teorik ve uygulamali olarak egitmenimizle birebir ilerleyerek ögrenecek ve uygulayacaksiniz.

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazir misiniz?

 Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan egitmen esliginde kendi eserlerinizi yapabileceksiniz.

Vitray, bir cam süsleme sanatidir. Kendi renk ve desen seçimlerinizle, isigin yaptiginiz tasarimlardan nasil süzüldügünü görünce büyüleneceksiniz. Klasik bir sanat olan vitrayi baslangiç seviyesi olarak modern bir çizgide isleyecegiz. Tüm teknikleri teorik ve uygulamali olarak egitmenimizle birebir ilerleyerek ögrenecek ve uygulayacaksiniz.

Workshopa katildiginizda 3 adet özel seçilmis tasarim arasindan kendi çalismak istediginizi seçip, egitmenimizle birlikte camlari kesmeye , rodajlamaya ve lehimlemeye baslayacaksiniz. Gün sonunda yaptiginiz sanat eserleri tabi ki sizlerin oluyor!

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hos sohbetimize eslik edecek kahvemizi sizler için biz hazirliyoruz. Sizlerden istedigimiz tek sey bol kahkaha ile gelmeniz!

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git