Coconut Mum Atölyesi

Coconut Mum Atölyesi

1.250 ₺

Coconut Mum Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Atölye Venüs ile Coconut Mum Atölyesi deneyimine hazır mısınız? Atölyemizde Coconut Mum Workshop ile %100 Doğal coconut kaseler içerisine %100 soya wax ile doldurup üzerine dekorlamalarımızı yapacağız.

 

Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmen eşliğinde kendi mumlarınızı yapabileceksiniz. Atölye süresince mum yapım tekniklerini , koku ve esans kullanımını öğreneceksiniz.

Mum sadece bir atmosfer yaratmak için kullanılmaz. Aynı zamanda huzur ve rahatlama sağlar. %100 Doğal coconut kaseler içerisine %100 soya wax ile doldurup üzerine dekorlamalarımızı yapacağız.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

Atölyelerimizde iade seçeneği yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.