Çini Atölyesi

%20
%20
%20

Çini Atölyesi

1.160 ₺ 1.450 ₺

Çini Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazır mısınız?
Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmen eşliğinde kendi tasarımlarınızı yapabileceksiniz. Ders başlangıçta çeşitli görsellerden dilediğiniz çalışmayı seçerek kömürleşme ve tahrir işlemlerini teorik ve uygulamalı olarak yapacaksınız . Tahrir kısmından sonra çini boyama tekniklerini ve fırça kullanımının nasıl olması gerektiğini uygulamalı olarak öğreneceksiniz.

Sonrasında atölye olarak boyanan işlerin sır kısmıyla ilgileneceğiz ve fırınlanma işleminde sonra gıdaya uygun olacak şekilde tabaklarınız hazır olacak.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hoş sohbetimize eşlik edecek kahvemizi sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

Atölyelerimizde iade seçeneği yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

Minimum kontenjan sınırımıza ulaşamadığımız halde atölyemizi erteleme durumu söz konusu olabilir. Bu durumda sizlere 1 gün öncesinde haber verilecektir. Minimum kontenjan sınırımız 3 kişidir.

 

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER