Punch Nakış Atölyesi

%20
%20
%20

Punch Nakış Atölyesi

880 ₺ 1.100 ₺

Punch Nakış Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazır mısınız?

Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmen eşliğinde kendi tasarımlarınızı yapabileceksiniz. Atölye süresince punch nakış tekniklerini, iğne kullanımını, ip ve kumaş seçimleri hakkında tüm bilgileri öğreneceksiniz. Ve gün sonunda bir tasarım çıkarmış olacaksınız. Çalışmalarınız 25×35 ham pamuk bez çanta üzerine işleyeceksiniz. Atölyemize geldiğinizde farklı görseller arasından istediğinizi seçip dilediğiniz renkte iplerle eğitmenimiz eşliğinde uygulamaya başlayabileceksiniz. Gün sonunda yaptığınız tasarım sizlerin olacak.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hoş sohbetimize eşlik edecek kahvemizi sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

Atölyelerimizde iade seçeneği yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER