Şamdan Tasarım Atölyesi

%20
%20

Şamdan Tasarım Atölyesi

1.120 ₺ 1.400 ₺

Şamdan Tasarım Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Atölye Venüs ile Şamdan Tasarım Atölyesi, Kadıköy Caddebostan’da sizlerle Şamdan Mum Tasarımı yapıyoruz. Mum Şamdan Tasarım Workshop

Atölye Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazır mısınız?

Venüs ailesi olarak mum tasarımlarının sınırlarını zorluyoruz. Bu harika atölye fikrinizi sizler için tasarladık hem eğlenecek hem de öğreneceksiniz.

Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmen eşliğinde kendi mumlarınızı yapabileceksiniz. Atölye süresince mum yapım tekniklerini , koku ve esans kullanımını öğreneceksiniz.  Farklı boyut ve renklerde objeler yapacak , şamdan mumunuz üzerinde kompozisyonunuzu oluşturacaksınız. 2 adet şamdan tasarımı yapacaksınız ve gün sonunda yaptığınız mumlar tabi ki sizlerin olacak!

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hoş sohbetimize eşlik edecek kahvemizi sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

 

Atölyelerimizde iade seçeneği yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER