Seramik Atölyesi

Seramik Atölyesi

950 ₺

Seramik Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

 

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazır mısınız?
Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmen eşliğinde kendi seramiklerinizi yapabileceksiniz. Seramik şekillendirme atölyemizde, teorik bilginin yanı sıra seramik çamurunu tanıma, şekillendirme teknikleri aşamalı olarak öğreneceğiz. Sizin istediğiniz ve seçtiğiniz herhangi bir objeyi (tabak, bardak, vazo, obje vs. ) eğitmenimizin yönlendirmesiyle keyifle ortaya çıkartabileceksiniz. Workshop süresince dilediğiniz kadar ürün çıkartabileceksiniz. Ürün sayı sınırlamamız yoktur.

Workshop esnasında yaptığınız ürünler bizde kalıyor, min. 1 hafta kuruma süresinden geçiyor. Daha sonrasında beyaz gıdaya uygun sırlama işlemi yapılarak sizlere teslim ediliyor. Ürünlerini beyaz değil dekorlanmış ve boyanmış almak isterseniz minimum 1 hafta maksimum 1 ay içinde ekstra bir indirimli boyama atölyesi satın alarak katılabilirsiniz. Ürünleriniz işlemler sonrasında maksimum 3 hafta sonunda gelip alabilirsiniz.  Fırınlama ve sır için ekstra ücret talep edilmemektedir. Tüm asamalar workshop ücretimize dahildir.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

Atölyelerimizde iade seçeneği kesinlikle yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.

 

Fiyatlarımıza KDV dahildir.