Seramik Dekorlama Atölyesi

%20
%20
%20
%20

Seramik Dekorlama Atölyesi

880 ₺ 1.100 ₺

Seramik Dekorlama Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Atölye Venüs ile Seramik Dekorlama Atölyesi deneyimine katılmak ister misiniz? Atölyemizde Seramik Dekorlama Atölyesi ile önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan sizler için hazırlanmış 1 adet kadeh bardak ve 1 adet ayaklı kase objeleri seramik boyama olarak dekorlayacaksınız.

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazır mısınız?
Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan sizler için hazırlanmış 1 adet kadeh bardak ve 1 adet ayaklı kase objeleri seramik boyama olarak dekorlayacaksınız. Atölyemizde, teorik bilginin yanı sıra seramik çamurunu tanıma ve hazır seramik objelerin boyama,sırlama ve fırınlanma işlemleri hakkında bilgi edineceksiniz . Workshop süresince ürünlerinizi boyadıktan sonra dilerseniz ekstra ücret ile ürün alarak ürünlerinizi çoğaltabileceksiniz.

Workshop esnasında yaptığınız ürünler bizde kalıyor, gıdaya uygun sırlama işlemi yapılarak sizlere teslim ediliyor.Ürünlerin fırınlanma işlemleri yapılarak minimum 1 hafta maksimum 3 hafta sonunda gelip alabilirsiniz.  Fırınlama ve sır için ekstra ücret talep edilmemektedir. Tüm aşamalar workshop ücretimize dahildir.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hoş sohbetimize eşlik edecek kahvemizi sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

Atölyelerimizde iade seçeneği yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER