Seramik Döküm Atölyesi

%20
%20
%20
%20

Seramik Döküm Atölyesi

1.000 ₺ 1.250 ₺

Seramik Döküm Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazır mısınız?
Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmen eşliğinde kendi seramiklerinizi yapabileceksiniz. 

Seramiği bir başka boyuta taşıyarak seramik döküm atölyemizde alçı kalıplarla mükemmel düzgünlükte ve eşit formlarda seramik ürünler yapma deneyimi sunuyoruz.Eğitmenlerimiz eşliğinde farklı formlarda alçı kalıplara dökümlerinizi yapacak, kulp desen vs eklemeleri yapabilecek , gün sonunda boyamalarınıda yaparak tüm aşamalarını öğrenecek ve uygulayacaksınız. Yaptığınız ürünler tabiki sizlerin olacak.

Workshop esnasında yaptığınız ürünler bizde kalıyor, min. 1 hafta kuruma süresinden geçiyor. Daha sonrasında gıdaya uygun sırlama işlemi yapılarak sizlere teslim ediliyor. Ürünleriniz işlemler sonrasında maksimum 2 hafta sonunda gelip alabilirsiniz.  Fırınlama ve sır için ekstra ücret talep edilmemektedir. Tüm asamalar workshop ücretimize dahildir.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hoş sohbetimize eşlik edecek kahvemizi sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

Atölyelerimizde iade seçeneği kesinlikle yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.

 

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

İLGİLİ ÜRÜNLER