Terrazzo Atölyesi

Terrazzo Atölyesi

960 ₺

Terrazzo Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Uygun tarih bulunamadı.

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazır mısınız?
Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmen eşliğinde kendi tasarımlarınızı yapabileceksiniz.

Harika yaratıcı, heyecan verici eğlenceli ve daha önce yaptığınız her şeyden tamamen farklı bir atölye arıyorsanız, doğru yere geldiniz! Atölyemizde, kendi terrazzo tasarım sunum tabağınızı ve şamdanınızı sıfırdan yapabileceksiniz. Kendi terrazzo parçalarınızı yapacak, tüm malzemeleri ve renkleri kendi zevkinize göre karıştıracak ve kalıplara dökeceksiniz. Sonrasında zımpara işleminde sonra oldukça sağlam objeleriniz hazır olacak. Gün sonunda, elbette kendi tasarımlarınızı eve götürebileceksiniz.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hoş sohbetimize eşlik edecek kahvemizi sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

Atölyelerimizde iade seçeneği yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.