Torna Atölyesi

Torna Atölyesi

1.200 ₺

Torna Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Uygun tarih bulunamadı.

 

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazır mısınız?

Torna derslerimiz için daha önce deneyiminiz olmasına gerek yok.

Tornaya alışmak uzun zaman ve emek isteyen bir sanattır. Torna atölyesinde amacımız çamuru ve makinayı tanıyıp, teorik bilginin yanında uygulamalı olarak deneyimlemektir.  Günlük torna atölyesinde keyif aldığınızda ve devam ettirmeye karar verdiğinizde dilerseniz aylık olarak ta dersleri tamamlayabilirsiniz. Geldiğinizde karşılıklı olarak iletişime geçip değerlendirebiliriz. Çalışma yaptığınız ürünler fırından çıkınca sizlerin oluyor. Torna derslerimiz eğitmenle birebir özel ders olarak ilerlemektedir. Gün sonunda yapılan ürünler sizler için gıdaya uygun halde sırlanarak fırın işlemine sokulur ve 2 hafta sonunda teslim almaya gelebilirsiniz.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

Atölyelerimizde iade seçeneği kesinlikle yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.