Aylık Heykel Atölyesi

%20
%20
%20
%20

Aylık Heykel Atölyesi

3.360 ₺ 4.200 ₺

Aylık Heykel Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Uygun tarih bulunamadı.

Bir ay süren aylık heykel atölyemizde insan anatomisini inceleyerek büst yapımı ile şehrin gürültüsünden ve iş stresinden biraz uzaklaşıp harika bir serüvenin içine atılıyoruz. 4 seanslık atölyenin amacı; Heykele yeni başlayanlar ve hobi edinmek isteyenler için heykelin aşamalarını proje üzerinde deneyimlemektir. Atölyemize katilim için deneyim, tecrübe aramıyoruz. Bir ay süren eğitimimizde bir büst üzerinden çalışıyoruz ve süreç boyunca büstlerinizi atöl yemizde muhafaza ediyoruz. Başlangıç tarihinden itibaren 4 hafta boyunca her Perşembe 19:00 – 22:00 olarak derslerimiz devam etmektedir.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hoş sohbetimize e şlik edecek kahvemizi sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

Atölyelerimizde iade seçeneği yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

İLGİLİ ÜRÜNLER