Aylık Torna Atölyesi

Aylık Torna Atölyesi

4.300 ₺

Aylık Torna Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Uygun tarih bulunamadı.

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazır mısınız?

Torna derslerimiz için daha önce deneyiminiz olmasına gerek yok. Tüm malzemeler atölyemiz tarafından temin edilmektedir. Çalışma yaptığınız ürünler fırından çıkınca sizlerin oluyor. Torna derslerimiz eğitmenle birebir özel ders olarak ilerlemektedir. Haftada bir gün 2 saat olarak 4 ders boyunca sürmektedir. Satın alırken seçtiğiniz tarih başlangıç tarihi olacaktır. O tarih itibariyle aynı gün ve saatte 4 hafta boyunca derslerinize katılacaksınız.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hoş sohbetimize eşlik edecek kahvemizi sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

Atölyelerimizde iade seçeneği kesinlikle yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

 

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER