Aylık Resim Atölyesi

%20
%20
%20

Aylık Resim Atölyesi

2.680 ₺ 3.350 ₺

Aylık Resim Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazır mısınız?

Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmen eşliğinde kendi eserlerinizi yapabileceksiniz. Resim uçsuz bucaksız bir dünya diyebiliriz. Atölyeye başladığınızda önce temel eğitiminizi alacaksınız. Sonrasında süreç sizin talep ve hedeflerinize göre size özel şekillenecektir. Eğitmenimiz kurs sürecinde sizlerle birebir ilgilenecek ve size özel bir müfredat oluşturacaktır. Müfredat içeriği yağlı boya, sulu boya, akrilik çalışmaları, kara kalem, portre veya güzel sanatlara hazırlık vs gibi ilerlemek istediğiniz alan doğrultusunda hazırlanacaktır.

Kullanılan tüm malzemeler atölyemize aittir. Atölyemiz düzenli olarak her Salı ve Cumartesi devam etmektedir. Satın alacağınız tarih başlayacağınız tarih olacaktır. Her hafta ayni saatte devam eden 4 derslik  eğitiminizi istediğiniz kadar uzatabilir, bilgi ve deneyimlerinizi daha fazla artırabilirsiniz.

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hoş sohbetimize eşlik edecek kahvemizi sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

Atölyelerimizde iade seçeneği yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER