Aylık Seramik Atölyesi

%20
%20
%20
%20

Aylık Seramik Atölyesi

2.680 ₺ 3.350 ₺

Aylık Seramik Atölyesi satın almak için lütfen aşağıdan tarih ve saat seçiniz. Atölye fiyatlarına KDV dahildir, bir sonraki adımda adres bilgisini girebilirsiniz.

Venüs ile keyifli saatler geçirmeye hazır mısınız?
Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmen eşliğinde kendi seramiklerinizi yapabileceksiniz. Seramik şekillendirme atölyemizde, teorik bilginin yani sıra seramik çamurunu tanıma, şekillendirme teknikleri aşamalı olarak öğreneceğiz. Sizin istediğiniz ve seçtiğiniz herhangi bir objeyi (tabak, bardak, vazo, büyük objeler vs.) eğitmenimizin yönlendirmesiyle keyifle ortaya çıkartabileceksiniz. Atölye süresince dilediğiniz kadar ürün çıkartabileceksiniz. Ürün sayı sınırlamamız yoktur.

Aylık (4 derslik) katılımlarda 3 dersimizi ürün yapmaya ayırırken son dersimizi yaptığımız ürünler kuruduktan  sonra dekorlama, boyama için ayırıyoruz. Kendi tasarladığınız tüm seramikleri istediğiniz renklendirmeyi yaparak sırlayabiliyorsunuz. Kullanılan tüm ürünler gıdaya uygun olarak hazırlanmaktadır. Fırınlama ve sır için ekstra ücret talep edilmemektedir. Tüm asamalar ücretimize dahildir.

Her hafta Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri farklı saatlerde gruplarımız vardır. Başlamayı düşündüğünüz grubu ve saati seçip satın alabilirisiniz.Satın alırken seçtiğiniz tarih başlangıç tarihi olacaktır. O tarih itibariyle aynı gün ve saatte 4 hafta boyunca derslerinize katılacaksınız.

 

Atölye için gerekli tüm malzemeleri ve hoş sohbetimize eşlik edecek kahvemizi sizler için biz hazırlıyoruz. Sizlerden istediğimiz tek şey bol kahkaha ile gelmeniz!

Atölyelerimizde iade seçeneği kesinlikle yoktur. Son gün söylememek şartı ile bir kereliğine mahsus erteleme hakkı vardır. Ertelenen atölyenin 1 ay içinde kullanılma şartı vardır.Aylık öğrenci kayıtlarımızda son gün söylememek şartı ile gelinemediği takdirde hak yanmamaktadır.

 

Atölyeler süresince fotoğraf ve video çekimi olması olasıdır. Bu çekimlerin Venüs Atölye adı altında kullanım hakkı saklıdır ve atölye tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER